RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
ul. Kutrowa 6
85-435 Bydgoszcz
NIP 953-23-36-521

KRS 0000046392
REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 1

Wczoraj 32

W tygodniu 162

W miesiącu 406

Od początku 28510

BEN reklama

W tym dziale będą publikowane informacje dotyczące idei Jednomandatowych Okręgów Wyborczych.

5 rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy - zaproszenie na konferencję

Pobierz obrazkiW sobotę, 4 listopada 2017 r., zapraszamy na Konferencję Ruchu JOW z okazji 5. rocznicy śmierci prof. Jerzego Przystawy. Spotkamy się we Wrocławiu w Centrum Historii Zajezdnia na ul. Grabiszyńskiej o godz. 11.30.

Na zdjęciu: prof. Jerzy Przystawa i Stanisław Sauć, VI Marsz o JOW

 

 

 

Czytaj więcej: 5 rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy - zaproszenie na konferencję

Trzecia rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy

Trzy lata temu, 3 listopada 2012 roku zmarł we Wrocławiu profesor Jerzy Przystawa, wybitny polski patriota, naukowiec i działacz polityczny, złaożyciel ogólnopolskiego Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, autor wielu książek na tematy organizacji i naprawy życia publicznego, działacz i organizator "Solidarności", więzień polityczny PRL-u, demaskator afery FOZZ, a także znakomity fizyk teoretyk, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czytaj więcej: Trzecia rocznica śmierci prof. Jerzego Przystawy

Dozwolone od 17 - Szpojda Lilla do Sejmu!

lszpojdaSzpojda Lilla kandyduje do Sejmu RP w bydgoskim okręgu wyborczym z listy KUKIZ na pozycji nr 17. Każdy wynik powyżej 8,5% w tym okręgu da tej liście przynajmniej 1 mandat! Posłem może zostać Lilla Szpojda, jeśli uzyska największą liczbę głosów na liście KUKIZ.

Zarząd krajowy Krajowego Forum Samorządowego prosi o promocję dla naszej kandydatki samorządowej.

Osoby, które chciałyby wesprzeć jej kampanię wyborczą, proszone są o kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 660440155

 

 

 

 

Nie głosuj na JEDYNKI!

Nie akceptując funkcjonującej obecnie w Polsce "najgłupszej na świecie" (jak ją określił doradca prezydenta USA Cartera) ordynacji wyborczej, w tym sposobu układania list wyborczych przez kacyków partyjnych, apelujemy o niegłosowanie na ustawionych na pierwszych miejscach na listach wyborczych kandydatów, niezależnie od Waszych sympatii politycznych.

Dzisiaj w praktyce to wodzowie partyjni, a nie wyborcy dokonują wyboru posłów, namaszczając tzw. JEDYNKI jako liderów list wyborczych. Wyborcy nie mając szans na poznanie wszystkich kandydatów w ciągu zaledwie jednego miesiąca kampanii wyborczej na rozległym obszarze swego okręgu wyborczego, niejako automatycznie stawiają krzyżyk przy nazwisku pierwszego na liście, będąc jej zwolennikiem. W efekcie do parlamentu dostają się często miernoty i bezwartościowi klakierzy.

Sprzeciwmy się dyktatowi wodzów partyjnych oraz liderów komitetów wyborczych i nie głosujmy na JEDYNKĘ, lecz tego kandydata, którego poznaliśmy dobrze i uważamy za uczciwego, inteligentnego i odważnego. Pokażmy gest Kozakiewicza kacykom partyjnym i komitetowym, którzy namaścili uległych im YESMENÓW, jako tzw. "liderów" list wyborczych.

Czytaj więcej: Nie głosuj na JEDYNKI!

Procedura publikacji kandydatów na stronie ruchkukiza.pl

Szanowni kandydaci,

 
Rada Społeczna Ruchu Kukiza zaakceptowała dzisiaj ostateczny kształt list wyborczych Komitetu Wyborczego Wyborców "Kukiz`15". Przed publikacją wszystkich nazwisk na stronie https://ruchkukiza.pl/kandydaci musimy potwierdzić chęć kandydowania danych kandydatów na ustalonych przez Radę miejscach. 
 
W związku z powyższym proszę wszystkich kandydatów z pierwszej trójki z każdego okręgu o współpracę. Proszę o jak najszybsze skontaktowanie się ze wszystkimi pozostałymi kandydatami z listy i uzyskanie potwierdzenia czy zgadzają się kandydować z zaakceptowanego przez Radę Społeczną miejsca. Listę nazwisk osób, które wyraziły zgodę proszę przesyłać na bieżąco na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - nazwiska będziemy publikować na bieżąco na naszej stronie.
 
W załączeniu lista zatwierdzonych kandydatów i kontakty. W razie problemów z uzyskaniem danych kontaktowych proszę kontaktować się z koordynatorami wojewódzkimi lub mężami zaufania, którzy mają dostęp do systemu ze zgłoszeniami - w razie dalszych problemów proszę o kontakt ze mną.
 
Z uszanowaniem,

Jakub Kulesza
Sztab KWW "Kukiz`15"
https://ruchkukiza.pl/

tel: +48 601 804 777

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Znajdź nas na Facebook