Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

wizytowka ben nieruchomosci

Statystyka

Dzisiaj 8

Wczoraj 23

W tygodniu 86

W miesiącu 283

Od początku 43945

Ustawa "śmieciowa"

Szanowne Koleżanki i Koledzy!
Drodzy Bydgoszczanie! Jak się chce to można !!!

Życie potwierdziło w miniony czwartek, że to nasze Stowarzyszenia a wraz z nim koalicja 16 Stowarzyszeń, 18 Rad Osiedli, 2 Związków Zawodowych oraz reprezentacja Wspólnot Mieszkaniowych ma rację bowiem nie musi być drożej w mieście za usługi wywożenia śmieci.

W czwartek rozstrzygnięto przetarg na wywóz śmieci z miasta. Za świadczenia w okręgach śmieciowych miasto planowało wydać do czerwca 2015r. blisko 100mln złotych a jak się okazało sumarycznie czynność ta realnie  kosztuje ponad 30% taniej. Stąd możemy powtórzyć głośno - TO MY MAMY RACJĘ! NIE MUSI BYĆ DROŻEJ!Nie sprawdziły się obawy wyrażone przez sekretarza redakcji Ekspresu Bydgoskiego na łamach tejże gazety, że nieposiadający specjalistów i dostępu do "wiedzy tajemnej" Stowarzyszenie nie jest w stanie sobie poradzić z tak trudną tematyka jakimi są śmieci.

Zdrowy rozsądek,logika i troska wystarczą żeby dobrze zarządzać miastem i jego problemami ale niestety tak się nie dzieje.To MY w naszym Stowarzyszeniu zachowując te zasady jesteśmy bliżej rzeczywistości niż Prezydent miasta który posługuje się specjalistycznymi (podobno!!!) służbami i drogowskazem którym jest utajniony dokument, efekt prac specjalistycznej firmy konsultingowej.Obecnie chcemy dostać dostęp do tego dokumentu bowiem przygotowujemy się do zebrania co najmniej 1000 podpisów mieszkańców i złożenia obywatelskiego projektu uchwały dotyczącej cen wywozu śmieci. Organizujemy listę pytań do Prezydenta o wszystkim co jest związane ze śmieciami ich ceną , wywozem , składowaniem i spalaniem. czekam na pytania od Państwa i Państwa rodzin i znajomych!!!!
Proszę Was wszystkich Drodzy Członkowie Stowarzyszenia o aktywność i działanie w tej sprawie. W imieniu KFS oraz Stowarzyszenia My Bydgoszczanie Benedykt Partyka - Prezes Krajowego Forum Samorządowego

Znajdź nas na Facebook