RuchJOW

Masz pytanie lub chcesz zgłosić propozycję?
Napisz do nas na adres kukiz@kfs.org.pl lub jow@kfs.org.pl

Dane adresowe

KRAJOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Adres siedziby:
ul. Gdańska 5; 85-005 Bydgoszcz
Adres korespondencyjny:
ul. Kutrowa 6; 85-435 Bydgoszcz
---------------------------------------------
NIP 953-23-36-521
KRS 0000046392

REGON 092481440
BANK PEKAO S.A. II O w Bydgoszczy

20 1240 3493 1111 0000 4297 7937
---------------------------------------------
tel. +48 525207189

tel. kom. +48 660440155
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzisiaj 1

Wczoraj 12

W tygodniu 109

W miesiącu 359

Od początku 32349

BEN reklama

Świąt Wielkanocnych II

kfs 100 niepodleglosc

W niedzielę, 11 listopada 2018 roku Polacy dumnie świętowali jubileuszową, setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Krajowe Forum Samorządowe dołączyło się do celebracji tego wyjątkowego wydarzenia, m. in. prezentując na swojej stronie narodowe barwy.

 

Gratulacje dla prezydenta Andrzeja Dudy

W imieniu Krajowego Forum Samorządowego proszę przyjąć najserdeczniejsze zyczenia z okazji wyboru na Prezydenta RP.

Z poważaniem - Benedykt Partyka prezes zarządu krajowego KFS

Gratulacje dla Pawła Kukiza

Witam Pawle!

W imieniu Krajowego Forum Samorządowego składam GRATULACJE wspaniałego wyniku. Myślę, że to wstęp do gry o jakiej mówiłeś w sali BHP w Gdańsku. Powiem jedno - czekamy na prawdziwy start do osiągnięcia zmiany ordynacji wyborczej zgodnie z teorią Jurka Przystawy. Jesteśmy do tego przygotowani i możesz liczyć na naszą pomoc.

Pozdrawiam - życząc zdrowia !!

Z poważaniem
Benedykt Partyka - prezes zarządu krajowego KFS

Kukiz - ponad 200 tys. podpisów

W poniedziałek w PKW zostało złożone niemal 200 tys. podpisów poparcia pod kandydaturą Pawła Kukiza. Wszystko dzięki obywatelskiej aktywności tysięcy osób zbierających podpisy - dziękujemy. Jednocześnie informujemy, że komunikaty, informacje sztabu wyborczego Pawła Kukiza dotyczące kampanii wyborczej oraz innych działań będą wychodziły wyłącznie ze skrzynek wyborczych komitetu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub będą pojawiały się na stronie internetowej kukiz.org i profilu FB Prezydent Kukiz.

Porozumienie KFS - Paweł Kukiz

Dzisiaj w siedzibie Krajowego Forum Samorządowym w Bydgoszczy podpisano porozumienie między KFS - reprezentującym Benedyktem Partyką oraz Zmielonych Pawła Kukiza reprezentowanym przez Tomasza Wiosnę z Bydgoszczy. Porozumienie dotyczy współpracy i wspierania działań na rzecz wyborów na Prezydenta Pawła Kukiza oraz przyszłych wyborów do Sejmu i Senatu. Sztabem wyborczym dla Bydgoszczy będzie siedziba Krajowego Forum Samorządowego przy ul. Bernardyńskiej 3.

Osobami decyzyjnymi wybrani zostali:

  • Tomasz Wiosna - Zmieleni Bydgoszcz - 793973744
  • Benedykt Partyka - Prezes zarządu krajowego - Krajowego Forum Samorządowego - 660440155.

Wszelkie informacje prosimy kierować na adres mailowy siedziby KFS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Porozumienie KFS - Paweł Kukiz

Zaproszenie na spotkanie z Pawłem Kukizem

Serdecznie zapraszam na spotkanie z kandydatem na urząd Prezydenta RP Pawłem Kukizem, które odbędzie w najbliższy piątek tj. 27 marca o godz. 16:30 w Hotelu "STORK", przy ulicy Przykop 53 w Brodnicy.

Znajdź nas na Facebook